k2FtbBdWr1

Відбувся черговий рейд щодо заборони спалювання сухої рослинності та її залишків

IMG-eefc4bec2d1a79da2b1dcbf068f7ae52-V

25 квітня відбувся рейд щодо заборони спалювання сухої рослинності та її залишків за участі першого заступника голови Кам’янка-Бузької Райдержадміністрації Корбецького Андрія , завідувача сектору з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохороними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи Олега Хаби, працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Поліції.

Нагадуємо, що 13 квітня Верховна Рада ухвалила закон, який посилює відповідальність за спалювання сухої трави. Згідно з документом, штраф за знищення або пошкодження рослинності вогнем підняли у 18 разів – з 5 100 грн до 91 800. Максимальний штраф за підпали рослинності навколо населених пунктів, вздовж залізниць, а також стерні, сухих дикоростучих трав сягнув 153 000 гривень. За випалювання трави на землях сількогосподарського призначення тепер навіть можуть покарати обмеженням волі на строк від двох до п’яти років.

За порушення пожежної безпеки в лісах громадянам доведеться заплатити від 1 530 грн до 4 590 грн, а посадовим особам – від 4 590 грн до 15 300 грн. За випалювання луків, пасовищ, парків та газонів у населених пунктах – можна отримати штраф у розмірі від 3 060 гривень до 6 120 гривень. Випалювання рослинності на території заповідників коштуватиме від 6 120 до 30 600 грн.

Мінімальний штраф за забруднення повітря, яке створило небезпеку для життя, підвищили у 20 разів – з 1700 гривень до 30 600 гривень.

Закон уже набув чинності. Тож паліям слід зайвий раз подумати перед тим, як завдавати шкоди природі


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Сприяння сталому місцевому розвитку задля покращення умов життя людей на Кам»янеччині
Ветерани УПА отримають одноразову грошову допомогу
Відбудеться тренінг для громадських організацій на тему "Як написати успішний проект"
Троє представниць Львівщини отримуватимуть стипендію Президента України
Молоді пропонують грошові премії за досягнення у розбудові України, - стартував прийом заявок
Ціль Росії не лише Україна, а регіон в цілому – Президент на зустрічі з екс-лідерами країн Балтійськ...