k2FtbBdWr1

Відбувся оргкомітет з відзначення 23-ї річниці Дня Конституції України та вшанування Січових Стрільців

IMG_20190606_150605 - Копія

6 червня голова райдержадміністрації Володимир Кирилич та голова районної ради Тарас Келеберда провели засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 23-ї річниці Дня Конституції України.

Учасники зустрічі вирішили, що урочистості розпочнуться 28 червня о 17:00 у міському парку іменні Степана Бандери. Традиційно відбудеться хвилина мовчання та покладання квітів до пам’ятників видатним діячам українського державотворення.

На будівлях установ, інших будинках – вивісити державні прапори України, обговорювалось питання проведення благоустрою, дотримання правопорядку та медичного супроводу, організацію виїзної торгівлі і атракціонів.

Наступне засідання оргкомітету відбудеться наступного тижня.

Також присутні обговорили питання вшанування Січових Стрільців, яке традиційно відбувається в понеділок на свято Пресвятої Трійці. Цього року похід громадськості до могили Січових Стрільців у селі Забужжя відбудеться 17 червня об 12:00 год. Автобуси будуть відправлятися від церкви Різдва Пресвятої Богородиці та Собору Преображення Господнього. До участі в заході запрошуються настоятелі всіх храмів міста Кам’янка-Бузька, релігійні громади, військовослужбовці, громадські та політичні організації, депутати усіх рівнів, громадськість. Біля могили настоятелі храмів міста відслужать екуменічну панахиду, відбудеться громадське віче, покладання квітів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: