k2FtbBdWr1

Відбувся профілактичний рейд

16102019

16 жовтня представник служби у справах дітей райдержадміністрації Олеся Дмітрієва взяла участь у пожежно-профілактичному відпрацюванні житлового сектору на території Старояричівської сільської ради, організованому фахівцями Кам’янка-Бузького РВ ГУ ДСНС у Львівській області. До заходу також було залучено працівників: Червоноградського відділу АТ «Львівгаз», Кам’янка-Бузього РЕМ та Старояричівського сільського центру соціальних служб для сі’ї, дітей та молоді.

Учасники рейду відвідали сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, та в яких виховуються діти. Олеся Шевчук провела з батьками  профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, а   фахівці Кам’янка-Бузького РВ ГУ ДСНС провели роз’яснювальну роботу щодо дотримання правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення, дотримання правил пожежної безпеки в побуті, правилам користування електрообігрівальними приладами, попередження пожеж від дитячих пустощів з вогнем.

Крім того працівники Червоноградського відділу АТ «Львівгаз» здійснили перевірку газового господарства в будинках, а працівник Кам’янка-Бузького РЕМ перевірив електролічильники, прокладання електропроводів у будинках.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Напередодні Дня незалежності України Юрій Турянський зустрінеться з Ангелою Меркель
Згідно плану роботи сектору культури РДА, в районі розпочався цикл свят зимового фольклору
За використання землі платники Кам’янка-Бузького району сплатили  3560,6 тис. грн.
З нагоди Дня Конституції зі святом привітали 80-й аеромобільний полк
«Львівщина – один із флагманів з відновлення українських доріг»,- Володимир Кістіон
Відбулась щотижнева нарада