k2FtbBdWr1

Відбувся семінар-навчання з написання проектів регіонального розвитку, які можуть фінансуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку

DSC01716

23 березня голова райдержадміністрації Володимир Кирилич взяв участь у семінар-навчанні з написання проектів регіонального розвитку, які можуть фінансуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Семінар провели спеціалісти департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Марта Бухтіярова та Степан Куйбіда.

Також у семінарі взяли участь керівники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади: Кам’янка-Бузького, Сокальського, Радехівського,  Жовківського, Яворівського районів,  м.Червонограда та Дублянської об’єднаної територіальної громади.

«Сьогодні представники органів місцевого самоврядування матимуть змогу отримати досвід для розробки та реалізації сучасних проектів регіонального розвитку, на які держава готова виділяти гроші, – звернувся до присутніх Володимир Кирилич. – Необхідно активізувати роботу із розробки та подання інвестиційних проектів, які можуть бути реалізовані за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

Місцеве самоврядування має активно долучатися до таких проектів, щоб кошти Державного фонду регіонального розвитку були використані максимально ефективно та спрямовані  на сталий розвиток громад, і, як наслідок, на поліпшення якості надання послуг населенню.»

Учасники семінару ознайомились із основними засадами функціонування фонду, стилем написання проектів та отримали відповіді на ряд своїх запитань.

Довідка: Львівська обласна державна адміністрація започаткувала проведення семінарів для об’єднаних територіальних громад, районних державних адміністрацій, місцевих рад  з підготовки  проектів регіонального розвитку, що можуть фінансуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. І провела вже чотири семінари.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: