k2FtbBdWr1

Відбувся семінар-тренінг для головних бухгалтерів бюджетних установ та спеціалістів по обліку місцевих рад району

DSC05514 - Копія

30 жовтня начальник управління фінансів Людмила Барила провела семінар-тренінг для головних бухгалтерів бюджетних установ та спеціалістів по обліку місцевих рад району, які відповідно до пункту 18 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України складатимуть проекти місцевих бюджетів на 2019 рік у програмно-цільовому форматі.

В Україні за підтримки Європейського Союзу реалізується проект технічної допомоги «ЄС для підсилення фінансових систем місцевих урядів». Метою проекту є забезпечення підтримки реформи управління державними фінансами на місцевому та регіональному рівнях відповідно до урядової стратегії з управління державними фінансами.

Програмно-цільовий метод бюджетування є методом управління бюджетними коштами, відповідно до якого система планування та використання бюджетних коштів орієнтована на досягнення конкретних результатів, що дає змогу покращити якість державних послуг та забезпечити оптимальний розподіл бюджетних ресурсів.

На тренінгу учасники ознайомились з теоретичними основами програмно-цільового методу бюджетування, інструктивними матеріалами, особливостями впровадження та практичними аспектами його застосування.

Проведення тренінгу надасть змогу працівникам місцевого самоврядування підвищити обізнаність з цих питань та сформувати проекти місцевих бюджетів на 2019 рік відповідно до вимог бюджетного законодавства.

Начальник відділу доходів Ірина Дуда проінформувала про стан виконання місцевих бюджетів району за січень-жовтень 2018 року та завдання, які потребують вирішення.

На семінарі в черговий раз обговорено питання впровадження системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство», освоєння коштів місцевих бюджетів на мікропроекти місцевого розвитку, субвенцій з державного бюджету та заходи щодо соціально-економічного-розвитку територій.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: