k2FtbBdWr1

Відбувся всеукраїнський круглий стіл на тему «Розвиток молочного скотарства на основі кооперацій селянських господарств»

1

02.04.2015 року  у  с. Оброшино Львівської області в приміщенні Національної  академії аграрних наук України   під головуванням  першого заступника Міністра аграрної  політики та продовольства  України  Краснопольського  Я.В. відбувся всеукраїнський круглий стіл  на тему «Розвиток молочного скотарства на основі кооперацій селянських господарств». У ньому взяла участь заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ганна Притула.

Краснопольський Я.В. відмітив,  що кооперація є одним із варіантів збільшення продуктивності вироблення молочної продукції, а також збільшення конкурентоздатності учасників кооперативів. Також зауважив, що варто врахувати польський досвід розбудови кооперативів.

В. о. першого заступника голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський зазначив, що органи обласної влади підготують комплекс заходів щодо базової кооперації селянських господарств на Львівщині. За результатами обговорень сформують документ, що включить у себе положення про реалізацію базової кооперації на Львівщині з відповідними пропозиціями та розрахунками  та  передадуть його  у профільне міністерство.

Досвідом  створення та функціонування    кооперативу поділився голова СОК «Добротворець»  Слюз В.М.

Заступник Міністра аграрної  політики та продовольства  України  Краснопольськиїй  Я.В. та  учасники круглого столу відвідали сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Добротворець», ознайомились з його роботою,  подальшими планами та перспективами розвитку.

 

 

Начальник управління                                                      С.Небога


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: