k2FtbBdWr1

Відбувся виховний захід “Посвята в першокласники” в Стрептівському НВК

20151118_133045

Першого вересня наші першокласники переступили поріг школи. Це був один з особливих днів для кожного із них. Вони прийшли до школи, щоб навчитись читати й писати, рахувати, а також бути хорошими людьми.

Ось уже дітки вирішують різні завдання, працюють в парах,  і з нетерпінням чекають того часу, коли стануть справжніми школярами.

Адже лише справжні школярі з цікавістю і бажанням навчаються в школі, все вище піднімаються східцями знань, вміють відстояти свою думку.

Сьогодні їхня мрія здійснилася,їх приймає школа у великий світ знань. До них на свято прийшли  найрідніші їм люди: мами, татусі й бабусі. Вони їхні перші помічники в усьому. А ще в  гості до дітей прийшли герої мультфільмів і казок, які приготували для малят багато сюрпризів. Герої дня з великим задоволенням брали участь у різноманітних конкурсах, відгадували загадки,  виконували сценки, співали дружнім хором пісні. 20151118_130959 Також першокласників привітав директор школи  Пожарницька Надія Василівна. Вона побажала учням успіхів у навчанні ,щасливої долі, і  щоб стелилися сонячні дороги у широкий світ знань.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: