k2FtbBdWr1

Відкритість та діалог – запорука успіху всіх перетворень в країні, – Володимир Гройсман на ІІ Форумі комунікаційників #Єдинийголос

1

Відкритість та діалог суспільства й влади за допомогою комунікаційних платформ та фахівців – комунікаційників є запорукою успіху всіх перетворень, які проводяться в Україні. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час II Всеукраїнського форуму фахівців у сфері урядових комунікацій #Єдинийголос.

Глава Уряду підкреслив, що комунікації – надзвичайно важлива річ, і донесення інформації – правильне, контекстне й професійне – вже половина успіху будь-якого починання.

«Ми говоримо сьогодні про капітальний ремонт країни, про сильну Україну. Ми ухвалюємо рішення. Але робимо це не в закритих кабінетах. Ми маємо  доносити до людей суть, мету та очікувані результати будь-якої ініціативи. Ідея сильної України має об’єднувати всіх нас. Це складова проведення реформ», – сказав Володимир Гройсман.

Він також підкреслив необхідність побудови зворотного зв’язку. «Коли влада визначила собі пріоритети, а суспільство вважає, що вони мають бути іншими, і діалогу не відбувається, це шлях до прірви. Не можна бути роз’єднаними», – сказав Прем’єр-міністр. Він нагадав, що сьогодні Уряд відкритий до багатьох суспільних ініціатив, одна з яких – «Разом  проти корупції».

«Ми маємо запалювати іскорки в очах тих, хто хоче змін і може їх впроваджувати. Рухаємося далі – через відкритість і діалог», – зазначив Володимир Гройсман.

Зазначимо, Урядова комунікаційна стратегія «Єдиний голос» стартувала восени 2016 року. «Єдиний голос» об’єднав зусилля комунікаційних підрозділів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади з метою донесення до суспільства змісту і важливості реформ, які впроваджує Уряд. Стратегія реалізується одразу по декількох напрямках: координація діяльності комунікаційних підрозділів міністерств і відомств, проведення спільних інформаційно-комунікаційних кампаній з метою роз’яснення і популяризації урядових реформ, тренінги і навчання з метою підвищення кваліфікації фахівців прес-служб і комунікаційних підрозділів органів виконавчої влади. Участь у заходах Всеукраїнського форуму фахівців у сфері урядових комунікацій #Єдинийголос беруть представники департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Ключові слова:


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Департамент з питань цивільного захисту ОДА закликає мешканців області дотримуватися правил експлуат...
Молодіжних лідерів запрошують на "Форум української молоді діаспори "Дніпро 2017"
Ситуація з АЧС на Львівщині контрольована – результати заходів із протидії африканської чуми свиней
На Жовківщині вшанували пам'ять знаного правника Герша Лаутерпахта
Реформа інтернатів - це незворотній процес, у якому Львівщина є лідером та прикладом для країни, - Ю...
Мешканцям Львівщини нагадують, що можна скористатись податковою знижкою