k2FtbBdWr1

Відкрито консультаційно-дорадчий центр в сфері агропромислового виробництва

b-10964

 

Згідно розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 18.12.2017 №1251/0/5-17 для аграріїв області 12 січня 2018 року  на проспекті Чорновола, 57, м. Львів, свої двері відчинив консультаційно-дорадчий центр у сфері агропромислового виробництва. Метою центру є розвиток агропромислового виробництва, сприяння покращенню добробуту сільського населення та розвитку сільської місцевості шляхом підвищення рівня знань і вдосконалення практичних навичок прибуткового ведення  господарства суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сільській місцевості,  та населення.

Відтепер фермери та сільгоспвиробники області зможуть отримати фахову консультацію щодо програм підтримки, дорадчі послуги та практичні навички із написання проектів та фінансових бізнес-моделей.

Працівники центру надаватимуть дорадчі послуги сільськогосподарським виробникам в галузі тваринництва, рослинництва та кооперації. Також аграрії області зможуть проконсультуватись щодо державних та обласних програм підтримки сільськогосподарських виробників, отримати юридичні консультації, а також консультації щодо земельних питань та податкового законодавства.

Працівники Центру допомагатимуть представникам об’єднаних територіальних громад та тих громад, які ініціюють розвиток своїх територій, у написанні проектів та бізнес-планів для участі в програмах підтримки та грантах, в тому числі міжнародної технічної допомоги.

Отримати фахову консультацію можуть сільськогосподарські та харчопереробні підприємства, фермерські та особисті селянські господарства, сільськогосподарські обслуговуючі та виробничі кооперативи, фізичні особи, які мають на меті займатись сільськогосподарським виробництвом, органи місцевого самоврядування, об’єднані територіальні громади.

ГРАФІК  НАДАННЯ  КОНСУЛЬТАЦІЙ  ТА  ПРОВЕДЕННЯ  НАВЧАНЬ

  11.00-13.00 год 14.00-16.00 год
ПОНЕДІЛОК Рослинництво Безпечність харчових продуктів
ВІВТОРОК Юридичні питання Земельні питання
СЕРЕДА Тваринництво Кооперація, податкова звітність
ЧЕТВЕР Механізація процесів у сільському господарстві Бухгалтерія
ПЯТНИЦЯ Ягідівництво, садівництво Економіка ведення с/г господарства

 

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

ПРИХОДЬТЕ!

ДІЗНАВАЙТЕСЬ!

          Отримати кваліфіковану допомогу аграрії області можуть за телефоном   +38(096-873-88-60), або ж за адресою: м. Львів, пр. Чорновола, 57. 

          Електронна адреса:centr_apk@ukr.net

Для розповсюдження інформації про центр створено сторінку у фейсбук (Консультаційно-дорадчий центр), а також для тих, хто не має можливості  прибути в центр для отримання інформації, створено контакт в скайп для надання консультацій через інтернет

КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА НАВЧАННЯ ПРОВОДЯТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО.

 

Начальник відділу

агропромислового розвитку                                                                    Антоняк Г.М.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: