k2FtbBdWr1

Відкриття місцевої пожежної команди на території Жовтанецької ОТГ

0306eca4cc98438e0b29045336de4315

31 травня  відбулося відкриття місцевої пожежної команди на території Жовтанецької ОТГ. Відкриття місцевої пожежної команди на території Жовтанецької об’єднаної територіальної громади було вкрай необхідним кроком. З метою гарантування надійного протипожежного захисту громади було створено місцеву пожежну команду на добровільних засадах. Таким чином, функціонування такої пожежної команди сприятиме більш оперативному реагуванню на надзвичайні події та посилить рівень пожежної безпеки на території громади.

З цією важливою подією привітали мешканців громади голова Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Володимир Кирилич, начальник Кам’янка-Бузького РВ ГУ ДСНС України Ігор Ціолковський,  радник голови ЛОДА з питань децентралізації Віталій Корецький, директор ТзОВ “Агро ЛВ Лімітед” Володимир Шегда.

Начальник сектору телекомунікацій, інформаційних технологій та Системи 112, головного управління Державної Служби України у Львівській області з надзвичайних ситуацій Микола Конанець вручив ключі від пожежного автомобіля голові громади Ярославу Деркачу і наголосив, що цей автомобіль стане запорукою безпеки жителів громади.

“У разі виникнення надзвичайної ситуації кожна секунда має значення. Рятувальники не з чуток знають про це. Функціонування пожежного депо у с.Велике Колодно, як центрального села ОТГ, дозволить мінімізувати час перебування екіпажу у дорозі, що збереже життя та майно мешканців громади. Від тепер, безпеку та спокій жителів сіл Жовтанецької ОТГ гарантуватиме місцева пожежна команда, яка працюватиме на добровільних засадах”,- проінформував голова громади Ярослав Деркач.

Гарантуватимуть безпеку мешканців у складі місцевої пожежної команди 6 рятувальників та члени добровільних пожежних дружин в населених пунктах жовтанецької громади.

http://zhovtanetska.gromada.org.ua/news/16-08-33-31-05-2017/

0306eca4cc98438e0b29045336de4315


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: