k2FtbBdWr1

Відомі світові музиканти провели майстер-класи для талановитих дітей Львівщини

1

Вчора, 20 липня, у Львівській середній спеціалізованій музичній школі-інтернат ім. С. Крушельницької завершилась ІІ Міжнародна Академія Дори Шварцберг (Швейцарія – Україна).

У межах Академії видатні музиканти, зокрема  директор Академії Якуб Дзялак, організатор Академії Анна Савицька-Дзялак, професор Віденського державного університету музики Дора Шварцберг,  співорганізатор директор школи Лев Закопець та багато інших проводили майстер-класи, лекції та концерти з талановитими дітьми.

Як повідомили у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА, у літній Академії взяли участь понад 70 учасників з різних країн світу (Україна, Білорусія, Швейцарія, Італія, Хорватія, Ізраїль, Іспанія, Туреччина, Молдова, Румунія та Сербія).

Окрім того, видатного музиканта, скрипаля, лауреата міжнародних конкурсів, організатора ІІ Міжнародної Академії Дори Шварцберг Якуба Дзялака нагородили Подякою голови облдержадміністрації за сприяння у популяризації розвитку культури і мистецтва молодих талантів України та Європи.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Понад 1 млн грн – до держбюджету за адмінпослуги
Рейтинг районів Львівщини – найкращі Стрийський, Кам’янка-Бузький, Сколівський
Безоплатні тренінги для адвокатів у сфері земельних правовідносин: оголошено конкурс
Усіх охочих запрошують долучатись до проектів міжнародної організації AIESEC
Маркіян Мальський запропонував створити онлайн-платформу для узгодження питань щодо будівництва цинк...
«Завдяки обласній програмі збільшили виробництво у 5 разів»: власник молочного кооперативу розповів ...