k2FtbBdWr1

Відпочинок дітей військовослужбовців у Польщі

PM849image001

7 грудня група дітей військовослужбовців збройних сил України та добровольчих батальйонів  із Львівської області вирушила на відпочинок у Республіку Польща.  У складі групи перебувають 5 осіб із Кам’янка-Бузького району. З них двоє дітей, батьки яких загинули в зоні проведення антитерористичної операції, троє мобілізованих, які перебувають в зоні АТО.

Діти перебуватимуть в передмісті Кракова з 8 по 18 грудня. Всі витрати на час відпочинку бере на себе Польська сторона. На час відпочинку для українських гостей заплановано екскурсії у визначні міста Польщі, походи в музеї, театри, відвідини аквапарку та кінотеатру.

Це вже друга група дітей із Кам’янка-Бузького району, для яких організовано поїздку в  Польщу. Спеціалісти районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надали допомогу батькам у виготовленні проїзних документів для дітей, оформленні віз, нотаріальних заяв на вивезення дітей за кордон,  організації поїздки. Висловлюємо щиру подяку нотаріусам міста,  які з розумінням поставилися до потреб сімей та допомогли в оформленні необхідних документів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: