k2FtbBdWr1

Відповідальне батьківство

DSCF3064

На запрошення директора Великосілківського НВК «ЗОЗ І-ІІІ ступенів – ДЗ» Романа Івашківа начальник відділу соціальної роботи Галина Паньонтко  та головний спеціаліст Вероніка Койда взяли участь у загальношкільних батьківських зборах.

Основною метою зустрічі із батьками школярів було поінформувати про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків. Під час свого виступу Галина Паньонтко наголосила на важливості довірливих стосунків в родині, необхідності спілкування батьків з дітьми на теми, які стосуються вчинення злочинів та  наслідки протиправної поведінки.

На тему: «Попередження вчинення насильства над дітьми» лекцію прочитала Вероніка Койда. У своєму зверненні до батьків проінформувала про відповідальність за порушення прав дітей, а також наголосила, що будь яке насильство травмує дитину і відбивається на її поведінці. Підсумовуючи свою зустріч із батьками соціальні працівники наголосили, що діти – майбутнє кожної країни. Якщо вони зростають  у любові та злагоді то за країною буде багатообіцяюче майбутнє.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: