k2FtbBdWr1

Відзначили День Конституції України !

WP_20170628_012 (1)

Фахівці Кам’янка-Бузького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  організували конкурси та ігри для дітей у парку ім. Степана Бандери.

Вже традиційним став конкурс малюнка на асфальті на тему: «Конституція очима дітей». У конкурсі взяло участь 30 дітей. Переможців обирали серед двох вікових категорій, якими стали Нестерова Анна – 10 років (І місце), Пилипено Аліна – 12 років (ІІ місце), Паук Денис – 10 років (ІІІ місце)  та Климків Вероніка – 6 років (І місце), Жиніна Марічка – 5 років (ІІ місце), Оленич Валерія – 6 років (ІІІ місце). Решту учасників одержали заохочувальні призи за участь.

Наступним конкурсом для дітей була вікторина на тему: «Конституція– основний Закон України». У вікторині взяло участь 40 дітей, які були нагороджені призами за вірну відповідь на питання.

І на завершення святкувань для позитивних дитячих емоцій було проведено конкурс боді-арту, де усі дитячі фантазії виражались в цікавих малюнках на обличчях дітей. Загалом у цьому конкурсі прийняло участь 30 учасників.

Усі охочі, які взяли участь у святкуванні одержали масу  позитивних вражень та емоцій, тому це святкування дня Конституції України надовго закарбується у їхній пам’яті.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: