k2FtbBdWr1

Військові будні нацгвардійців

2

Одне з найгарячіших місць за останній місяць – Попасна. Місто цілодобово обстрілювалось не один день підряд. Охороняють виїзд з цього міста добровольці з Національної гвардії України. Більшість з них родом із Вінниці. Всі хлопці різного віку і з різним рівнем військової підготовки. Майже для всіх ця ротація – друга, тому свій блокпост вважають тимчасовою домівкою.

Охоронці, інженери, вчителі, підприємці – коли постало питання боронити Україну, вони не лишилися осторонь.

Не злякали добровольців відсутність військового досвіду – перед відправкою в зону проведення АТО, майбутніх нацгвардійців навчають тактиці ведення бою на тренувальних базах.

Багато на блокпосту і тих, хто знайомий з військовою справою.

Задача хлопців – утримувати позицію на блокпосту та перевіряти автомобілі. Коли видається вільна хвилина, хлопці займаються облаштуванням своїх бліндажів, які на 60 діб замінюють домівки. При цьому, бійці не втрачають почуття гумору. Наприклад, в них є кафе «У Ібрагіма», на табличці зазначається – працює цілодобово. Хоча, звісно, хлопці собі готують самі.

Слідкують нацгвардійці і за фізичною підготовкою – з підручних матеріалів зібрали собі справжній тренажер – на залізну трубу причепили автомобільні покришки, вони й замінили штангу.

Також у вільний час читають книжки.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: