k2FtbBdWr1

Колишній військовий полігон Кам’янеччини – небезпечна територія

1

Начальник Квартирно-експлуатаційнго відділу м.Львова, підполковник В.В.Гуменюк інформує, що на території військового містечка, розташованого в урочищі “Язениця” Кам’янка-Бузького району (колишнього військового авіаполігону “Кам’янка-Бузька”) у період з 20 квітня по 30 жовтня 2012 року проводились заходи з очищення території полігону від вибухонебезпечних предметів. За результатами виконання вищевказаних завдань територія військового полігону була очищена від вибухонебезпечних предметів лише на 3%. У 2013-2017 роках такі роботи не проводились.

Тепер на  військовому полігоні проводяться лісозаготівельні та сільськогосподарські роботи, здійснюється мисливство та інші заходи виробничого та розважального характеру. Також відбувається несанкціонований пошук та подальша реалізація елементів боєприпасів, як металобрухту, та вибухонебезпечних речовин, які можуть стати причиною трагічних наслідків. Такі дії створюють загрозу життю людей. Використання даної місцевості для сільськогосподарських робіт та інших заходів небезпечне для життя і здоров’я людей.

Будівлі і територія колишнього полігону є у власності Міністерства оборони України та знаходиться під охороною Квартирно-експлуатаційного відділу м. Львова. Відповідно до наказу начальника даного відділу встановлено заборону проїзду/проходу на/через територію військового полігону та заборону ведення будь-яких лісозаготівельних і сільськогосподарських робіт, здійснення мисливства і рибальства, проведення пошуку металобрухту та інших заходів виробничого та розважального характеру, а також збирання грибів та ягід місцевим населенням на території вищевказаного військового полігону.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: