k2FtbBdWr1

Військовим прокурором Західного регіону призначили Віталія Вдовитченка

1

Сьогодні, 8 серпня, у військовій прокуратурі Західного регіону України відбулося представлення колективу військової прокуратури регіону нового керівника – Віталія Вдовитченка.

«Радий, що ми сьогодні призначили генерала Віталія Вдовиченка, бо я можу бути впевненим у цій людині. Незважаючи на ранги чи посади, він дотримується справедливості та закону. Багато недругів України хотіли би на території Львівщини дискредитувати нашу державу, але закон зажди домінуватиме на нашій землі. Ті чотири роки війни, що пройшов новий прокурор – це основа, яка дасть можливість неупереджено дивитись на ситуацію. Спільними зусиллями ми продемонструємо єдність та спільність позицій», – наголосив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

«Для мене велика честь посісти цю посаду. Переконаний, що у взаємодії із органами державної влади та правоохоронними органами, нам вдасться виконати усі завдання, що ставить керівництво держави і будемо достойно нести звання військової прокуратури західного регіону», – зазначив новопризначений прокурор.

Окрім того, також представили заступника військового прокурора регіону, яким став Сергій Коцюба та новопризначеного військового прокурора Львівського гарнізону Віталій Горпинич.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львів прощатиметься з учасницею українського національно-визвольного руху Мирославою Зваричевською
На Личакові вшанували пам’ять Ігоря Білозіра
Минулоріч в області профінансували 40 програм на 860 млн грн
На платформі Prometheus відкрили реєстрацію на безкоштовні курси онлайн-підготовки до ЗНО
В області покращили матеріально-технічне забезпечення 33 військових частин
Учасники Всеукраїнського молодіжного форуму відповідального лідерства допомагали фермерам Львівщини