k2FtbBdWr1

Вірменських туроператорів зацікавили оздоровчі курорти Львівщини

1

У рамках одноденного інформаційного туру Львівщину відвідали представники провідного вірменського туристичного агентства “Авіатранс” та міжнародних авіаліній України у Вірменії та Україні. Гостей приємно здивувала інфраструктура та високоякісні оздоровчі курорти, відтак вони планують залучати на Львівщину новий потік туристів.

Про це повідомив начальник управління туризму та курортів облдержадміністрації Роман Теребенець. За його словами, компанія “Авіатранс” є одним з найбільших туристичних агентств Вірменії. Відтак зараз “Авіатранс” має намір через свою мережу продавати тури до західної України.

“Вірменську делегацію дуже зацікавили оздоровчі комплекси Трускавця і Східниці. Львівщина може стати для іноземців не лише місцем для оздоровлення, але й цікавим туристичним регіоном. Всього у нас діє 38 санаторіїв, одночасно оздоровитися у яких мають змогу майже 16 тисяч осіб. Тому ми маємо, що запропонувати вірменським туристам й надіємось на подальшу тісну співпрацю з компанією “Авіатранс”, – зазначив Роман Теребенець.

За період одноденного інформаційного туру гостей ознайомили з туристичними, курортними та інвестиційними пропозиціями Львівської області. Зокрема делегація відвідала діагностичний лікувально-реабілітаційний курортний комплекс “Rixos-Prykarpattya”, готельно-відпочинковий комплекс “Mirotel Resort&Spa”, лікувально-рекреаційний комплекс “Шале Грааль” у Трускавці, готельний комплекс “Три Сини та Донька” 4*,  готелі “ТуСтань” і “Таор Карпати” у Східниці.

Крім того, відбулась зустріч делегації з відомими туристичними операторами Львова, задля посилення співпраці у сфері туризму та курортів між Львівщиною та Республікою Вірменія.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Наш обов'язок — допомогти сім'ям загиблих в АТО і демобілізованим, - Олег Синютка
Львівщина перша серед областей України з оновлення нормативної грошової оцінки земель
На Львівщину прилетіли на лікування військовослужбовці зі зони АТО
Свято Покрови у Львові відзначатимуть тереновою грою
Військовослужбовці Львівщини розпочали підготовку до відбору на "Ігри Нескорених-2017"
 Порядок купівлі новорічних ялинок згідно вимог природоохоронного законодавства