k2FtbBdWr1

Вісім учасників АТО поїхали лікуватися до Польщ

1

Ще вісім військовослужбовців із частин Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, 14 окремої механізованої бригади та 24 окремого штурмового батальйону “Айдар” вирушили на лікування та посттравматичної реабілітації до Республіки Польща. Ці солдати та офіцери отримали важкі поранення під час запеклих боїв на Сході України і після проведених хірургічних операцій потребують фахового відновлення можливостей організму, яке б дозволило їм не лише повноцінно жити, але й по можливості повернутись до виконання службових обов’язків.

Здійснити солдатську мрію допомогли українські волонтери та громадяни братньої Польщі. Завдячуючи їхнім спільним зусиллям та приватній ініціативі фахівців реабілітаційно-рекреаційного центру “Добрий брат”, який розташовано у місті Осек на півночі Польщі, вдалося започаткувати відновлювальну програму спеціально для бійців АТО.

За словами представника центру пана Якуба Марковського, установа спеціалізується на відновленні після складних травм опорно-рухового апарату та хребта. В середньому, лікувально-реабіліаційна програма розрахована на три тижні. Але, у залежності від характеру отриманих травм та поранень, лікування може тривати й до півроку. У “Доброму браті” лікування прошли 60 учасників АТО. Польські благодійники наголошують, що це не остаточна межа і вони готові прийняти до себе ще мінімум сотню наших бійці.

За інформацією регіонального медіа-центру МО України


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: