k2FtbBdWr1

Вітання Президента з нагоди Дня місцевого самоврядування

1

Шановні співвітчизники!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Сьогодні ми є свідками історичного моменту — на наших очах втілюються в життя ідеали місцевої демократії, закладені у Європейській хартії місцевого самоврядування.

Громадяни та обрані ними органи місцевого самоврядування вперше в історії сучасної України отримали інструменти для формування самодостатніх громад як основи сильної та заможної європейської України. Додаткові кошти місцевих бюджетів, отримані об’єднаними територіальними громадами, дали змогу розбудувати інфраструктуру сіл, селищ, міст, відремонтувати та збудувати нові соціальні об’єкти, залучити до громад нові виробничі потужності тощо.

Попереду ще багато роботи. Обраний нашою державою і її громадянами європейський вектор розвитку, невід’ємною та необхідною складовою якого є ідея децентралізації влади, вимагає від кожного з нас як відповідальних членів прогресивного громадянського суспільства щоденної наполегливої праці.

Кожен свідомий громадянин України, кожен староста, кожен депутат місцевої ради та сільський, селищний, міський голова має зробити все можливе задля утвердження в сучасній Україні прогресивних ідеалів народовладдя та історичних українських традицій самоорганізації громад.

Бажаю усім наснаги і терпеливості, твердості духу та впевненості у власних силах. Я вірю в вас і я вірю у майбутнє України, наповнене новими успіхами та здобутками!

Петро ПОРОШЕНКО


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

За два тижні роботи в зоні АТО колектив Львівського мобільного госпіталю надав допомогу 370 поранени...
Енергозбереження у бюджетній сфері району
Конкурсні торги на закупівлю продуктів харчування
"Ніхто не ділить хай народу, бо не поділиться народ" - Кам'янеччина відзначила День Соборн...
Мешканців Львівщини закликають пройти безкоштовне експрес-тестування на ВІЛ/СНІД
Кожна дитина повинна бути соціально захищеною та мати домівку, - Юрій Холод