k2FtbBdWr1

Влаштування дітей у сімейні форми виховання

32186

Найдорожче, що в людини є – це його сім’я, його рідні та близькі. Найбільш повно людина може розкрити своє “Я” саме в сім’ї. Ще з дитячих років, регульований сімейними відносинами, він вчиться говорити, думати, робити: Мені здається, саме повага до своєї сім’ї є тим коренем, який тримає нас все життя! Здорова, міцна, дружна сім’я – це, перш за все, запорука успіху, успіху у всьому: роботі, навчанні: Тільки будучи разом, крокуючи в одну ногу, тримаючись один за одного, ділячи гіркоту і радість один з одним, сім’я може подолати всі труднощі, навіть самі, на перший погляд, нездоланні. Коли ми далеко від рідного дому: немає поруч ні мами, ні тата – ми безсилі.

І в цей передсвятковий час ще одна дитина, яка більше 2-ох років виховувалася в комунальному закладі Львівської обласної ради «Будинку дитини №1 для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушення психіки» знайшла своїх батьків. Після проведеної роботи працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації народилася ще одна сім’я, яка взяла під опіку малолітню дитину.

Протягом 2016 року під опіку громадян влаштовано 6 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, 4 дітей даної категорії усиновлено.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: