k2FtbBdWr1

Внутрішньо переміщені особи повинні відчути підтримку наших краян, – Михайло Мазяр

2

30 червня заступник голови райдержадміністрації Михайло Мазяр провів зустріч із внутрішньо переміщеними особами, які проживають на Кам”янеччині. Її підготувало Кам’янка-Бузьке об’єднане управління Пенсійного фонду України у Львівській області, яке очолює Марія Ващук. Зустріч відбулася у залі засідань Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації,  в ній взяли участь також представник Кам”янка-Бузького відділення Державного ощадного банку України та соціальних служб району.

Мета зустрічі – ознайомити учасників заходу з нормами законодавства, що регулюють право на виплату пенсій внутрішньо переміщеним особам, членам їхніх родин,  соціальний супровід даної категорії населення, у тому числі щодо використання  своїх прав для забезпечення власних потреб  на законодавчому рівні.

У ході спілкування учасники зустрічі обговорили проблеми переселенців, людей, які не з власної волі змушені були залишити свої домівки, часто зруйновані й розорені, залишити звичні посади, робочі місця, що забезпечували більш менш стабільний рівень життя, і виїхати на проживання в іншу область. Вони взяли з собою найважливіще, переважно те, що могли нести, або ж помістити в автомобіль. Навіть ті, хто має родичів, друзів, знайомих, спроможних допомогти, не можуть розраховувати на нескінченну підтримку. Все ж, треба вирішувати проблеми житла, працевлаштування, влаштування дітей у дитячі дошкільні установи, на навчання у школи, училища, інші навчальні заклади. На обліку в Кам”янка-Бузькому об”єднаному управлінні Пенсійного фонду України у Львівській області перебуває  39 внутрішньо переміщених осіб, це 32  – з Донецької, 6 людей – з Луганської області.

-Внутрішньо переміщені особи повинні відчути підтримку наших краян, кожен має з розумінням, приязно ставитись до цих людей, – підсумував Михайло Мазяр.  1

Присутні отримали безкоштовні юридичні консультації з вирішення майнових, трудових питань, відновлення документів, отримання всіх видів юридичних допомог. Йшлося також про надання субсидій.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Проведено семінар-нараду із спеціалістами з бухгалтерському обліку місцевих рад та головними бухгалт...
"Всі гілки влади і політсили повинні скоординувати свої зусилля для розвитку України", - О...
У ЛОДА обговорили напрямки співпраці з головою Офісу Ради Європи в Україні
19 лютого о 13:00 у Районному Народному домі відбудуться урочистості з нагоди Дня вшанування учасник...
У селі Батятичі відкрили меморіальну дошку Народному артисту України Івану Мацялку
Президент України провів телефонну розмову з новообраним Президентом Республіки Кіпр