k2FtbBdWr1

Воїнам АТО омив ноги Преосвященніший владика Михаїл

1

У Cтрасний четвер,  у Львівському Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла відбулось ранішнє богослужіння. Більшість храмів цього дня справляють ранкову і вечірню служби, на яких згадується Таємна Вечеря Христа і апостолів, коли й було самим Ісусом встановлено обряд Євхаристії – Таїнства Святого Причастя. Православна церква особливо наголошує на важливості причастя, що здійснюється після молитовної підготовки та каяття на сповіді саме у Великий четвер.

Після Таємної Вечері Ісус, виказуючи свою смиренність, омив ноги своїм учням, що також знайшло відображення в богослужбовій практиці – після Літургії архієрей омиває ноги дванадцятьом священнослужителям. Із цією євангельською подією пов’язують і назву Чистого четверга. Після ранішньої літургії Преосвященніший владика Михаїл (Колтун) – керівник Департаменту Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України, омив ноги дванадцятьом військовим, котрі приймали участь в АТО. Серед обраних – представники Збройних Сил України, Національної гвардії, державної прикордонної служби, волонтери. Усі – учасники АТО. Декотрі з них заліковують бойові травми у Західному військово-медичному клінічному центрі  Збройних Сил України.  Кожен з них по своєму пережив екстремальні і драматичні події у своєму житті . У кожного з них – своя дорога до храму.

«Для мене це надзвичайно зворушливо, – наголосив воїн 80-ї аеромобільної бригади Михайло. – Така подія буває лише раз в житті. І зараз в мене на душі надзвичайно світло і легко».

За матеріалами Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Президент присвоїв статус Національної Академії Сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного
Отримати консультацію зі вступу до ВНЗ можна на єдиній телефонній лінії
Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства шукає кадри
Діти учасників АТО із Кам’янеччини відвідали Національну академію сухопутних військ
Глава держави підписав зміни до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»
У РДА відбувся семінар з питання популяризації створення в районі ОСББ