k2FtbBdWr1

Володимир Харчук: «Ми повинні забезпечити соціальний захист добровольцям, які служать у зоні АТО»

добровольці

Добровольці вносять вагомий вклад у боротьбу проти агресора. Проте, на сьогодні, добровольчі батальйони не належать  ні до Міністерства оборони, ні до Міністерства внутрішніх справ і,відповідно, вони не є соціально захищеними. Необхідно узаконити добровольчі збройні формування.Про це під час відеомосту між Львовом та Дніпропетровськом зазначив заступник голови Львівської ОДА Володимир Харчук.

Як він наголосив,  потребує законодавчого врегулювання питання щодо добровольців, які служать у зоні АТО. Він пояснив, що є іншим з юридичної точки зору навіть матеріальне забезпечення солдатів, які перебувають у добровольчих батальйонах, що  не підпорядковані безпосередньо Міністерству внутрішніх справ чи Міністерству оборони. Як наслідок,- виникає проблема з надання пільг для військовослужбовців та членів їх сімей.

За словами Володимира Харчука, у Львівській області також є добровольчі батальйони, які виконують завдання у зоні АТО. Але вони підпорядковані Міністерству внутрішніх справ та Міністерству оборони.

«На мою думку, такі добровольчі батальйони є більш соціально захищеними. Їм надаватиметься відповідне правове забезпечення, соціальні послуги та пільги. Залишається відкритим питання про те, яким чином держава та суспільство віддячиться за той вагомий внесок добровольців. Коли настане перемога ми не зможемо одним солдатами надати пільги, а іншим ні»,- резюмував Володимир Харчук


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: