k2FtbBdWr1

Володимир Харчук розповів представникам спостережної місії ОБСЄ про стан підготовки до виборів Президента України

IMAG1031-250x166

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Володимир Харчук зустрівся із представниками спостережної місії Парламентської Асамблеї ОБСЄ, які прибули на Львівщину, аби оцінити передвиборчу ситуацію в регіоні.

Як повідомили представники місії, ОБСЄ цікавить не лише процес підготовки та проведення виборів в Україні, але й те, що буде відбуватись у післявиборчий період.

«Нас дуже цікавить майбутнє України, й зараз за долею вашої країни спостерігає вся Європа. Президентські вибори повинні показати наскільки ви готові розвиватись далі», – наголосила Віце-президент Парламентської Асамблеї ОБСЄ Доріс Барнет.

Своєю чергою Володимир Харчук зазначив, що обласна державна адміністрація докладає усіх зусиль, аби вибори Президента України відбулись чесно, прозоро та з дотриманням усіх вимог законодавства. Також він повідомив, що правоохоронні органи області готові до ймовірних провокацій та правопорушень під час виборів.

«У нас були деякі труднощі із наповненням виборчих дільниць, адже не вистачало кваліфікованих кадрів для роботи в комісіях. На сьогодні вже сформовано усі виборчі комісії, а з 12 травня при облдержадміністрації та райдержадміністраціях розпочались спеціальні навчання, тренінги та інструктажі для членів виборчих комісій. Переконаний, до початку виборів усі члени виборчих комісій пройдуть відповідні навчання», – повідомив В. Харчук.

Також заступник голови ОДА відзначив, що Україна очікує допомоги від Європейського Союзу: «Сподіваємось, наші спільні напрацювання допоможуть нам долучитись до європейської спільноти, оскільки наша країна орієнтована саме на цей напрям розвитку».


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Ми прагнемо, щоб усі національні меншини почували себе, як удома – Юрій Підлісний
На вшанування пам"яті жертв політичних репресій
У Львівській області уклали перший договір про співробітництво громад
Проекти сміттєпереробних заводів на Львівщині презентуватимуть громадам
Моніторинг реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми: на Львівщині перебуває Гр...
На Львівщині відзначили Міжнародний день осіб з інвалідністю