k2FtbBdWr1

Володимир Кирилич працював з питань соціального захисту учасників АТО

IMG_2791

30 серпня голова райдержадміністрації Володимир Кирилич провів нараду з працівниками служб соціального захисту району, які комунікують з демобілізованими учасниками АТО та родинами загиблих.

-Ми повинні налагодити роботу так, щоб знати всі проблеми і потреби учасників АТО та їхніх родин, допомагати їм у вирішенні проблем, донести до людей всі їхні пільги, роз’яснити можливості сімейного оздоровлення та відпочинку, – наголосив Володимир Кирилич.

Заступник начальника управління соціального захисту населення РДА Ольга Луць  висловила побажання учасників АТО, з якими їй доводилось спілкуватися, щоб кошти на оздоровлення та відпочинок виплачувались учасникам АТО готівкою. А вже сім’я вирішує, де їй оздоровлюватись. Але поки-що діють відповідні програми, згідно яких можливістю відпочивати скористалося 3 сім’ї учасників АТО, одна сім’я готується до відпочинку. Сподіваємось, із завершенням осінньо-польових робіт більше сімей із сільської місцевості скористається своїм правом на відпочинок та оздоровлення.

Керівник апарату РДА Любов Височанська поінформувала, що 18 листопада голова ОДА Олег Синютка зустрінеться з учасниками АТО Кам’янеччини. “Нам важливо спілкуватися і з кадровими військовими, які повернулися з АТО”, – сказала вона. Тому було прийнято рішення подати в РДА списки учасників АТО, які не спілкуються із соціальними працівниками, за участю командування військових частин організувати зустріч з військовими, які повернулись із зони АТО.

 

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: