k2FtbBdWr1

Володимир Кирилич провів нараду з головами місцевих рад

IMG_2029

7 червня голова райдержадміністрації Володимир Кирилич провів нараду з керівниками органів місцевого самоврядування. Під час зустрічі було розглянуто низку питань: про монетизацію пільг населенню в транспорті загального користування; про підключення до системи дистанційного обслуговування клієнтів через програмно-технічного комплексу  «Клієнт Казначейства – Казначейство»; про виконання місцевих бюджетів за доходами; про закупівлю обладнання систем голосового оповіщення (гучномовного зв’язку) для забезпечення завдань цивільного захисту населення.

Очільник району наголосив, що 31 травня підписано Меморандум про співпрацю і взаємодію між Львівською облдержадміністрацією, Львівським обласним осередком Всеукраїнської Громадської Організації “Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників”, Львівською обласною організацією роботодавців транспорту, Львівською обласною організацією профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України щодо пільгового перевезення учасників бойових дій на маршрутах загального користування. Відповідно, суб’єкти господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів на міських, приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування області, забезпечують безкоштовний проїзд в межах Львівської області таких пільгових категорій громадян: учасників бойових дій, бійців-добровольців АТО, осіб з інвалідністю внаслідок війни, членів сімей загиблих; осіб з інвалідністю 1-ої групи по зору та супроводжуючих осіб.

Органам місцевого самоврядування рекомендовано  в найкоротші терміни прийняти рішення щодо монетизації, або щодо виділення додаткових коштів на відшкодування перевізникам за пільгове перевезення.

Особливий акцент під час зустрічі керівники органів місцевого самоврядування зробили на  першому питанні. Керівники обговорили надання пільг кожній категорії громадян.

Начальник управління Державної казначейської служби у Кам’янка-Бузькому районі Світлана Борисенко наголосила, що головам місцевих рад слід проводити роботу щодо запровадження автоматизованої системи Казначейства в частині заключення договорів між розпорядниками  коштів. Начальник фінансового управління РДА Людмила Барила зазначила: також слід вжити заходів щодо забезпечення виконання місцевих бюджетів за доходами у  першому півріччі 2018 року та забезпечити затвердження нових, збільшених планів щодо власних надходжень бюджетних установ, які фінансуються з місцевих бюджетів. А перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський з сказав, що всім, хто бере участь в інфраструктурних проектах, необхідно заповнити табличну форму. А в місцевому бюджеті передбачити кошти для придбання та встановлення стаціонарного обладнання гучномовного зв’язку, електронних сирен, цифрового обладнання


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: