k2FtbBdWr1

Володимир Кирилич провів зустріч з експортерами району

DSC07582 - Копія

13 лютого голова райдержадміністрації Володимир Кирилич зустрівся з експортерами району.

«Сьогодні ми проводимо чергову зустріч з підприємцями з метою зрозуміти, яка проблематика існує, а також поінформувати, які є можливості та яка робота проводиться в напрямку допомоги бізнесу на території Кам’янка-Бузького району, – звернувся до присутніх голова райдержадміністрації Володимир Кирилич. – Для вирішення практично усіх проблем, які у вас виникли, ви маєте можливість звернутися до нас і отримати належну підтримку як на рівні району від, практично, усіх служб так і на рівні обласної державної адміністрації.»

На зустріч були запрошені начальник відділу розвитку торгівлі і підприємництва управління промисловості та підприємництва львівської обласної державної адміністрації Христина Каліш, начальник відділу супроводу інвестиційних проектів управління інвестиційної політики львівської обласної державної адміністрації Любомир Титаренко. Також на зустрічі були присутні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та керівники державних установ.

Христина Каліш поінформувала присутніх про роботу служби експортера, мета якої допомагати підприємцям, особливо у напрямку експорту, виходити на нові ринку збуту. Основні напрямки служби – торговельні місії, промоції, пошук контрагентів, школа експортера, супровід експортерів. У дану службу можна звертатися з проблемними питаннями, які виникли під час здійснення експортних операцій. Це може бути сертифікація, дозволи на міжнародні перевезення, екологічний контроль, митні процедури, фітосанітарний контроль, дозволи, погодження, достовірність контрагента за кордоном тощо. Христина Каліш розповіла про можливості участі у торговельних місіях та про заплановані місії у 2019 році, роботу сайту Lviv Region Industry HUB тощо.

Начальник відділу супроводу інвестиційних проектів управління інвестиційної політики львівської обласної державної адміністрації Любомир Титаренко розповів про роботу служби інвестора, мета якої вирішення проблемних питань суб’єктів підприємництва, що виникають у процесі здійснення ними господарської діяльності та гальмують процеси ведення бізнесу. Служба надає допомогу при вирішені земельних, містобудівних та пов’язаних з процесом будівництва питань та вирішення питань не дозвільного характеру.

Голова райдержадміністрації Володимир Кирилич підбив підсумки зустрічі. Зазначив, що розділ супроводу інвестиційних проектів це один з найскладніших і один з найважливіших елементів спільної роботи.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: