k2FtbBdWr1

Володимир Кирилич привітав голову та депутатів міської ОТГ

гол

3 січня голова райдержадміністрації, депутат Львівської обласної ради Володимир Кирилич, голова районної ради Тарас Келеберда взяли участь у І-й урочистій сесії УІІІ демократичного скликання Кам’янка-Бузької міської ради.

Після оприлюднення протоколу про обрання депутатів міської ради та обрання Олега Омеляна головою ОТГ, Володимир Кирилич сказав: “Сьогодні Кам’янка-Бузький район переступив екватор реалізації реформування місцевого самоврядування. Створено ще одну ОТГ. Більше 20-ти тисяч наших мешканців виразили свою волю, обравши і депутатів, і голову ОТГ. Непроста, нелегка дорога чекає їх попереду, бо завжди проблем є більше, ніж можна їх вирішити. Створення ОТГ не означає переділ району на 4 ізольовані частини. Адже з цієї хвилини у нас з вами спільні проблеми і шляхи їх вирішення, у нас спільні завдання. Я переконаний, що до цього ми прикладемо спільних зусиль, як вимагає час, цього вимагають наші брати, друзі, які більш ніж за тисячу кілометрів захищають Україну від ворога. І коли бійці АТО приходитимуть у відпустки, будуть повертатися після ротації, то мають бачити позитивні зміни. Вони повинні відчути, що недаремно ризикували життям”.

Очільник району побажав обранцям не жаліти себе у праці на благо громади, рівної, гарної депутатської дороги.

Настоятелі храмів релігійних громад міської ОТГ поблагословили на добру працю голову об’єднаної громади Олега Омеляна, депутатів, колектив Кам’янка-Бузької міської ради.

Протокол-про-результати виборів Кам’янка-Бузького міського голови в єдиному одномандатному виборчому окрузі.

Протокол- Кам’янка-Бузької міської виборчої комісії про результати виборів депутатів Кам’янка-Бузької міської  ради об’єднаної територіальної громади у багатомандатному виборчому окрузі

У Кам’янка-Бузьку міську ОТГ обрано 26 депутатів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: