k2FtbBdWr1

Володимир Кирилич привітав захисників українського народу

IMG_4161

6 грудня відбулися урочистості у військових частинах А4623 та А1463. В актових залах частин захисників України привітали командири частин, голова облдержадміністрації Олег Синютка, голова райдержадміністрації Володимир Кирилич, голова районної ради Тарас Келеберда, голова Кам’янка-Бузької міської ради Олег Омелян, голова Жовтанецької сільської ради Ярослав Деркач.

“На сьогоднішній день в державі професія військовослужбовця є найбільш складна, найбільш відповідальна. найбільш ризикована. Кожного разу, коли ми знаходимося на території вашої частини, ми відчуваємо позитивну ауру, ауру добра. І підтвердженням цього є нещодавні відзначення Дня захисника України, коли сотні наших школярів зразу відчули себе абсолютно комфортно і отримали масу позитивних вражень. Сьогодні, в день вашого професійного свята дозвольте вас щиросердечно, з великою пошаною привітати, побажати вам міцного здоров’я, побажати всім нам мирного неба, багато-багато приємних і ласкавих  життєвих миттєвостей. Здоров’я вам і всіх гараздів. Дякую”, – звернувся до військовослужбовців Володимир Кирилич.

Новітніх Героїв України вшанували мовчанням. “А я живий, матусенько, живий”, – звучала пісня у виконанні Софії Федини. Кращих військовослужбовців було нагороджено грамотами та подяками. За мужність, героїзм, за патріотизм і силу духу найкращі слова шани висловили присутнім у залі воїнам, тим, хто не зміг прибути на урочистість, усім родинам військовослужбовців.

А я живий, матусенько, живий,
І не питай мене, чи я боюся...
Нехай бояться наші вороги,     
А ти молись...           
Я ж, матінко, борюся!..

Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: