k2FtbBdWr1

Володимир Кирилич спілкувався із мешканцями Жовтанецької ОТГ

IMG_2904

11 вересня голова райдержадміністрації Володимир Кирилич за участю голови Жовтанецької ОТГ Ярослава Деркача відвідав АЗПСМ у селі Велике Колодно та Великоколоднівський НВК. Під час зустрічей з працівниками медичних закладів, які функціонують на території ОТГ, йшлося про укладання угод про вибір лікаря первинної допомоги, із яким люди зможуть підписати Декларацію. Серед фахівців, із якими можна укласти угоду – сімейний лікар, педіатр або терапевт. “Система, яку охрестили “гроші ходять за пацієнтом”, означає, що зарплатня лікаря первинної ланки допомоги залежатиме від кількості пацієнтів у кожного з них, а не від фіксованої ставки. Однак, у одного лікаря не може бути більше, ніж 2000 пацієнтів”, поінформував Володимир Кирилич. “Ми працюємо над тим, щоб прийшов до нас на роботу педіатр, – сказав Ярослав Деркач. – А фахівці медичних закладів повинні активно проводити роз’яснювальну роботу із населенням”.

Проблемним питанням, над яким працюватимуть, є облаштування каналізації в АЗПСМ.

У Великоклоднівському НВК дуже ошатне подвір’я, коридори, класи. Однак важливо спорудити для дітей новий спортивний зал, можливо інші спортивні споруди. Досвідчений директор школи Роман Баган говорив про тісну співпрацю з керівництвом ОТГ, освітянин є членом виконкому сільської ради і добре знає проблеми в громаді, розуміє пріоритети, але фізичний і спортивний розвиток дітей – нашого майбутнього – повинен стати на порядку денному у співпраці громади і районного керівництва. “Освіта завжди фінансувалася в пріоритеті, так само це і в громаді. Але спортзал нам необхідний, особливо взимку, ми можемо організувати хорошу гурткову роботу, щоби наші діти не їздили на заняття кудись в інші школи. Ми маємо також пристосоване приміщення і для їдальні, слід поновити матеріально-технічну базу школи, приблизно так, як це в жовтанецькій опорній школі. Це питання на перспективу, адже наші учні мають досить таки високі показники у навчанні, в нас хороший педагогічний колектив. Ми тісно співпрацюємо з відділом освіти і культури нашої громади, з іншими навчальними закладами і установами. В результаті реалізації мікропроекту нашу школу перекрито, утеплено, проведено заміну вікон”, – завершив директор школи.

Спільно з освітянами очільники району і громади обговорили перспективи реалізації нового мікропроекту  з будівництва спортзалу, залучення інвестицій, тощо.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: