k2FtbBdWr1

Володимир Кирилич: Свято Останнього дзвоника об’єднує і дарує гарний настрій та світлі надії

незнанів

27 травня у школах Кам»янка-Бузького району відбулися  урочисті лінійки з нагоди Останнього дзвоника. З цією подією учнів, педагогів та батьків привітав голова Кам»янка-Бузької райдержадміністрації Володимир Кирилич.

Голова райдержадміністрації Володимир Кирилич на святі Останнього дзвоника у Незнанівському НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ»  звернувся до присутніх із теплими і щирими словами привітань, сказав нехай це свято буде гарним підсумком навчального року.

Володимир Ігорович оголосив та вручив подяки голові товариства благодійного фонду «Інтеграмус» Христині Майер та заступнику голови  Любі Майер за велику благочинну працю, добродійність, вагому особисту допомогу Незнанівському НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ».

За цей навчальний рік у школі встановлено нове обладнання в котельні, фінансування Фонду  становило  380 тис.грн., співфінансування районного  бюджету майже – 300 тис. грн., а також втілено мікропроект «Заміна вікон». Цього року планується реалізація проекту «Утеплення фасаду».

Очільник району побажав усім приємного літнього відпочинку, а випускникам – успішно продовжити навчання, вірити у свої сили, залишатися вірними своїм друзям, думкам, любити своїх батьків і рідну Україну. Якомога вдаліше зробити свій професійний вибір, прагнути більшого і досягати високої мети.
Під час урочисті були висловлені слова глибокої глибокої вдячності педагогам і батькам. Вчителі вклали у своїх вихованців душу,  серце і знання. А батьки своєю любов’ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищепити найвищі моральні цінності.

На Кам»янеччині відзначати завершення навчального року стало уже доброю традицією. Це  всенародне свято – сповнене тепла і вдячності. Воно об’єднує і дарує гарний настрій та світлі надії.


Розповісти у соціальних мережах



Ще більше новин: