k2FtbBdWr1

Володимир Кирилич відвідав Компанію ЛембергМіт, що в Старому Яричеві

свині

2 червня голова райдержадміністрації Володимир Кирилич, керівник апарату райдержадміністрації Любов Височанська, головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Олеся Шевчук відвідали Компанію  ЛембергМіт, яка працює в Старому Яричеві.

-Компанія ЛембергМіт  створена в 2001 році і є зареєстрованою торговою маркою. На сьогоднішній день наша компанія є одним з найбільших виробників м’ясної сировини на Західній Україні, – розповів керівник Віталій Балух. – Більше ніж двадцять вітчизняних фермерських господарств по прямому контракту вирощують для нас свинину найвищої якості. Це підтверджено міжнародними сертифікатами, тому ми завжди можемо відстежити якість продукту протягом всього технологічного ланцюжка та з впевненістю пропонуємо нашим партнерам найкращий та найсвіжіший продукт.

Очільник району оглянув виробничі приміщення.

-З фокусом на інновації компанія завжди веде нові дослідження в галузі процесів обробки та виготовлення сировини  з ціллю бездоганної якості та безпечного зберігання,- підсумува Віталій Балух.- Як сильний партнер сільськогосподарських виробників та споживачів ми гарантуємо продукцію найвищої якості. Найсучасніші виробничі потужності по забою та обвалюванню – це основа для високоякісного сировини. Комплексний сервіс та індивідуальний підхід роблять нас  протягом років надійним партнером та виробником.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Україна розраховує на підтримку США – зустріч Президента з сенатором Портманом
До Львова на конференцію зібралися представники найбільших ІТ-компаній
У Львові триває унікальна спеціалізована виставка "АгроТехніка-2017"
Президент: Без Четвертого Універсалу – не було би Акта проголошення незалежності України
Керівництво РДА взяло участь в щотижневому спілкуванні голови Львівської ОДА з очільниками міст та р...
На Кам’янеччині відкрили інкюзивно-ресурсний центр для діток із особливими освітніми потребами