k2FtbBdWr1

Володимир Кирилич взяв участь у нараді директорів шкіл Кам”янеччини

нарада директорів

8 червня голова райдержадміністрації Володимир Кирилич, його перший заступник Андрій Вашківський взяли участь у нараді  директорів навчальних закладів району. Її провів начальник відділу освіти райдержадміністрації Василь Ковтало в актовій залі ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 міста Кам”янка-Бузька.

Присутні порушили питання харчування у навчальних закладах. Володимир Ігорович звернув увагу керівників шкіл на те, що всі недоліки щодо організації харчування дітей, які здійснює приватний підприємець Світлана Кравець, повинні бути задокументовані. Харчування має здійснюватися відповідно до умов договору. Важливо – дотримуватись вимог до меню.

– Лише наявність складених документів дасть можливість висловити претензії надавачу послуг, – сказав  очільник району.

Голова РДА доручив організувати 13 червня нараду з участю відповідальних за харчування працівників відділу освіти райдержадміністрації та підприємця Світлани Кравець.

Обговорювалося також питання щодо видатків на підготовку шкіл до нового навчального періоду, придбання обладнання, зокрема, керівники шкіл запропонували цьогоріч централізовано закупити бензопили та косарки, йшлося про виплату відпускних педагогічним працівникам .

– Прошу надати розрахунки та кошториси на проведення ремонтних робіт по кожній школі та визначити потреби установ освіти на наступний рік.  Важливим елементом фінансування освіти цього року є своєчасне нарахування відпускних та одноразова їх виплата, – підсумував голова РДА.

Як відзначив перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський, «Прозоро» – це нормальний процес економії державних коштів, тому керівникам галузі освіти слід використовувати дану можливість.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: