k2FtbBdWr1

Володимир Кирилич зустрівся із пенсіонерами силових структур у Кам’янка-Бузькому районі

гол вч

7 лютого в сесійній залі адмінбудинку відбулася зустріч голови райдержадміністрації Володимира Кирилича з ветеранами і пенсіонерами військової служби та органів внутрішніх справ. Всього зібралося близько 200 осіб. Це люди у військових та спеціальних званнях від старшин до полковника включно. Голова організації ветеранів і пенсіонерів МВС України у Кам’янка-Бузькому районі підполковник у відставці Василь Зінчук, підполковник у відставці Збройних Сил України Віктор Рибаков поінформували про проблеми людей, які зібралися в залі. Вони стосувалися розмірів пенсій, грошового забезпечення діючих військовослужбовців, надання пільг з перевезення та комунальних платежів. Працівники міліції вимагали перерахунку пенсій з 1 січня 2016 року. “Ми віддали служінню нашій державі понад 25 років”, – сказав підполковник у відставці Володимир Грязін. – “Тому й вимагаємо гідного пенсійного забезпечення у відповідності з чинним законодавством України”.

– 30 січня цього року Львівська обласна рада прийняла звернення до Кабінету Міністрів, до Верховної Ради України щодо перерахунку пенсій згідно з вимогами Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”. Треба сказати, що цьому передувала велика, і на мій погляд, плідна робота голів ЛОР і ОДА з відповідними міністерствами, – сказав Володимир Кирилич. Він зачитав присутнім даний документ, який може бути основою звернення даного зібрання. Очільник району поінформував про стан пільгового перевезення в області і районі, запросив лідерів зібрання на зустріч із перевізниками.

Учасники зборів одноголосно проголосували за вимогу до Президента України, Кабміну і Верховної Ради України не пізніше березня 2018 року у відповідності до чинного законодавства України здійснити перерахунок пенсій колишнім працівникам міліції – пенсіонерам органів внутрішніх справ – з урахуванням грошового забезпечення поліцейських, яке визначено ст. 94 Закону України “Про національну поліцію”. Це ж стосується і військовослужбовців. В цілому текст звернення напрацьовується. Ветерани та пенсіонери силових структур у Кам’янка-Бузькому районі звернулися до керівництва держави, щоб дослухались до їхніх проблем і вимог, не спонукали колишніх силовиків приймати кардинальних рішень.

Варто зауважити, що люди проявили толерантність, виваженість, організованість і розуміння ситуації. Всі мали можливість висловити свої думки. Голова РДА запропонував організуватися в громадську організацію, розробити проект програми її діяльності і подати цей документ на розгляд сесії районної ради.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: