k2FtbBdWr1

Володимир Кирилич зустрівся з учасниками АТО

1

У неділю, 5 червня в залі засідань РДА  на запрошення  громадської організації “Захист прав та інтересів воїнів АТО” відбулася зустріч з головою райдержадміністрації Володимиром Кириличем. Поспілкуватися з керівником району прийшло більше 20 учасників АТО, члени вищезгаданої громадської організації. В зустрічі взяли участь голова Кам”янка-Бузької районної Асоціації місцевих рад “Ради Кам”янеччини” Віталій Шульган, військовий капелан о. Борис Гороховський, заступник головного лікаря ЦРЛ Олег Волошин, завідувач зубопротезним відділом Кам”янка-Бузької поліклініки Дмитро Пащетник. Громадські лідери запросили на цей захід керівника Кам”янка-Бузького районного військового комісаріату Ганну Петренко, яка не прибула на захід.

Цьогоріч затверджено районну програму “Пільгове медичне забезпечення учасників АТО в 2016 році в Кам”янка-Бузькому районі”. В рамках виконання Програми реалізується: забезпечення медикаментами на пільговій основі; стоматологічні послуги та зубопротезування; інше (відповідно до встановлених діагнозів). Фінансування Програми здійснюється в межах призначень, затверджених в районному бюджеті, передбачено 199 тис. грн., з них 49 тис. грн. –  зубопротезування, 150 тис. грн. – виписка пільгових рецептів. Отож, присутні в залі порушили питання пільгового медичного забезпечення, протезування та санації учасників АТО.

Депутат районної ради Оксана Шваюк виступила з пропозицією створити загальну районну базу вільних земельних ділянок, її ідею підтримав Віталій Шульган. Це запропоновано з метою забезпечення учасників АТО земельними ділянками під будівництво та садівництво.

За результатами зустрічі сформовано список проблемних питань, його громадська організація передасть для вирішення голові РДА.

Після цього відбулися збори організації, зокрема, переобрання правління, голови громадської організації “Захисту прав та інтересів воїнів АТО” Василя Шибки, який у даний час проходить військову службу за контрактом. Головою організації одноголосно обрано Роксану Терлецьку. Громадська інституція затвердила план роботи на два місяці.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Сумніваєтесь у правильності нарахованої суми за газ – телефонуйте у "Львівгаз"
На Львівщині створять чотири індустріальні парки
Олег Синютка прозвітував про виконання Програми соціально-економічного розвитку Львівщини
Львівщина активізує співпрацю із Латвією у туристичній та економічній сфері
Прийом вступників до закладів профтехосвіти триватиме до 1 жовтня
80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола відзначається на державному рівні