k2FtbBdWr1

Вперше відбулось громадське обговорення кандидатур на посади заступників голови Львівської ОДА

5_1564668782_613x408.66666666667_3_0

1 серпня відбулось позачергове засідання Правління Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації. Однією з центральних тем засідання стало громадське обговорення кандидатур на посади заступників голови Львівської ОДА.

«Закон не зобов’язує мене обговорювати з громадськістю кандидатури на посади заступників, проте я вважаю це правильним. Ви маєте знати, хто ці люди. Моя ініціатива громадського обговорення потенційних заступників чи не вперше реалізується у Львівській ОДА. Якщо хтось із кандидатур вам відверто не подобається, можемо цю кандидатуру не розглядати», – наголосив  Маркіян Мальський.

Також очільник області зазначив, що після призначення заступників, вони теж зустрінуться з громадськістю та підтримав ідею створення фокус-груп за участю департаментів щодо їх подальшої роботи. Участь у фокус-групах візьмуть представники громадського середовища.

Також в межах засідання розглянули питання співпраці між Громадською радою та ДУ «Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я», а також ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: