k2FtbBdWr1

Вперше за роки Незалежності: на Львівщину завезли 45 високогенетичних корів (+відео)

1

На Львівщині, вперше за останні 25 років, закупили та завезли 45 високогенетичних нетелей Джерсейської молочної породи  з Данії. Три сімейні ферми із Жовківського та Мостиського районів, учасники Проекту «Розвиток молочного бізнесу в Україні», що фінансується Урядом Канади, незабаром стануть господарями цих нетелів.

Показники молока по матерях цих нетелів більше 7500 кг, жир – 6,4%, білок – 4,4%.

Зустрічали нетелів директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Наталія Хмиз, працівники Львівської аграрної дорадчої служби та представники місцевої ветеринарної служби.

Тільки підвищення продуктивності може забезпечити конкурентоспроможність молочної галузі. Це розуміють і  сімейні ферми, тому роблять інвестиції у формування стада з високим генетичним потенціалом.  Високопродуктивне стадо буде запорукою успішного розвитку сімейного бізнесу.

Довідково: На Львівщині налічується близько 1094 особистих селянських господарств, які утримують 4 і більше корів,  з поголів’ям 4994 корів. Зараз в області працює 80 сімейних молочних ферм, з них 37 сімейних молочних ферм співпрацюють з Канадським проектом «Розвиток молочного бізнесу в Україні». За період з 2016-2017  року за підтримки Канадського проекту відкрили 18 сімейних молочних ферм.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівську «Енергію» відзначили «срібними» медалями Чемпіонату України з футзалу
На Львівщині стартували українсько-американські командно-штабні навчання «Репід Трайдент-2017»
Наприкінці березня відбудеться традиційне сходження на найвищу вершину українських Карпат«Говерляна-...
Співпраця Державного архіву з Люблінським університетом ім. Марії Кюрі-Склодовської триває
Після досягнення миру армія не перестане бути пріоритетом держави – Президент
На Львівщині відбудеться Кубок захисника України зі стендової стрільби