k2FtbBdWr1

Впровадження Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки”

IMG-0b75d9326126fd14507ab440ee6de7db-V - Копія

З метою забезпечення виконання плану заходів з реалізації І етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017 – 2026 роки, 23 січня, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Михайла Мазяра, відбулося засідання робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.

«Кожна дитина, незалежно від стану здоров’я, рівня розвитку, соціального становища, має жити з батьками. Ми в свою чергу, повинні вчасно реагувати на дитячу біду та надавати сім’ям з дітьми таку підтримку, щоб батьки не віддавали дітей на утримання та виховання в інтернатні заклади», – наголосив Михайло Мазяр.

Члени міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей обговорили основні завдання, планування процесу збору, обробки, узагальнення та звірки інформації про становище дітей та сімей у районі.

За результатами зібраної інформації буде затверджено регіональний план реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: