k2FtbBdWr1

Вшанували пам’ять загиблих під Зеленопіллям на Луганщині

DSC03461 - Копія

У річницю трагедії під Зеленопіллям голова райдержадміністрації Володимир Кирилич, голова районної ради Тарас Келеберда та заступник голови районної ради Наталія Мудрик вшанували пам’ять загиблих новітніх Героїв Кам’янеччини під Зеленопіллям. Представники влади відвідали могили загиблих бійців, поклали квіти та запалили лампадки.

Сьогодні, 11 липня, минає чотири роки з дня страшної трагедії під Зеленопіллям, що на Луганщині. У цей день в 2014 році воїни 24-ї механізованої та 79-ї окремої аеромобільної бригад Збройних Сил України були вперше піддані масованому обстрілу з російських систем залпового вогню «Градів». Серед загиблих Новітніх Героїв, які ціною власного життя, боронили кордони України були і Герої з Кам’янеччини: Богдан Цікало, Василь Вихопень, Володимир Шпирка. Указом Президента України Герої нагороджені посмертно орденом «За мужність» III ступеня.

Низько схиляємо голови перед Героями, які до кінця виконали свій військовий обов’язок, до останнього подиху залишились вірними Військовій Присязі і віддали найдорожче – своє життя – за Україну.

Вічна пам’ять і Слава Героям.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: