k2FtbBdWr1

Вшанували працівників сільського господарства

DSCN1724

Кожного року, в третю неділю листопада, коли вже зібрано весь урожай, а земля готується до відпочинку, в Україні традиційно вшановують працівників агропромислового комплексу району – людей, які працюють на землі. Це свято усіх, хто зайнятий у нелегкій, але такій важливій сфері: хліборобів, механізаторів, тваринників, організаторів сільськогосподарського виробництва.

Сьогодні,18 листопада в районному Народному домі відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства.

З професійним святом усіх працівників агропромислового комплексу вітали голова Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації Володимир Кирилич, заступник голови Кам’янка-Бузької районної ради Наталія Мудрик.

«Ваша праця надзвичайно складна, відповідальна та тяжка. В усі часи вона була в пошані, а людей, доля яких пов’язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб, виробляти цінну і якісну продукцію тваринництва, по праву називають годувальниками. Щиро дякую Вам за плідну працю. Бажаю міцного здоров’я, витримки, гідного поцінування Ваших здобутків та сніжної зими», – озвучив і очільник району.

За багаторічну і сумлінну працю, високий професіоналізм і натхнення у роботі, значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва району та з нагоди Дня працівників сільського господарства кращі працівники галузі були відзначені почесними подяками обласної державної адміністрації та спільними грамотами районної державної адміністрації і районної ради

Свято залишилося позаду, але хочеться побажати всім трудівникам аграрної сфери, щоб гарний настрій ніколи їх не полишав, а робота завжди приносила задоволення.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: