k2FtbBdWr1

«Ви – мужні і є дороговказом для прийдешніх поколінь», – Ростислав Замлинський відзначив прикордонників

1

1 серпня, з нагоди 74-ї річниці Львівського прикордонного загону, відзначили працівників прикордонної служби. Зі святом прикордонників привітав перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський.

«Прикордонники – це дуже відважна та відповідальна професія. Ви першими на собі відчули тиск і агресію ворога, першими взяли в руки зброю і мужньо встали на сторожі незалежності і суверенітету нашої країни. На превеликий жаль, серед вас також були ті, які навіки залишаться в наших серцях і навіки будуть разом з нами. Ви – мужні і є дороговказом, прикладом для молодих, прийдешніх поколінь. Бажаю Вам надійних і захищених тилів, добробуту, побільше дитячого сміху в сім’ях», – зазначив Ростислав Замлинський.

Ростислав Замлинський урочисто вручив почесні грамоти працівникам прикордонного загону та наголосив на важливості роботи прикордонної служби у формуванні зовнішнього іміджу Львівщини та України.

«Ви є обличчям України і першими, хто зустрічає наших іноземних гостей. На вас лежить велика відповідальність представляти державу. Я хочу, щоб Ви пишались тим, що ви є українцями, що ви є представниками прикордонної служби і саме від вас залежить, якою сформується думка тих людей, які вперше приїжджають на терени Львівщини та України. На Львівщині добре налагоджена робота всіх прикордонних загонів, всіх прикордонних постів і я хочу подякувати вам за ту роботу, яку ви робите», – наголосив Ростислав Замлинський.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Урожайність ранніх зернових на Львівщині – одна з найкращих в Україні
Керівник Львівщини зустрівся із родичами воїнів 24-ї механізованої бригади
Громаді сіл Незнанів та Полонична презентували пропозицію будівництва заводу з утилізації ТПВ
На Львівщину надійшла субвенція на пільги та субсидії
На Львівщині обрали переможців конкурсу «ТОП 10 Народних домів»
Погашення заборгованостей із соціальних виплат – у центрі наради у Львівській ОДА