k2FtbBdWr1

«Ви потрібні нашій державі та є нашою гордістю!» — Маркіян Мальський в межах благодійної акції для дітей учасників АТО/ООС

1

З нагоди Дня Святого Миколая відбулась благодійна акція ГО «Асоціація учасників АТО/ООС Львівщини», до якої долучився Дипломатичний клуб Львова.

Дітей учасників АТО/ООС привітав голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський.

«Святий Миколай є з нами щодня і любить кожного з вас. Будьте чемні, гарно навчайтесь, майте завжди на устах милу усмішку. Ми пишаємось, що Україна має таке майбутнє як ви. Тіште своїх батьків, крокуйте у житті завжди впевнено, ви потрібні нашій державі та є нашою гордістю», — наголосив очільник області.

Опісля, 300 дітей з Львівщини, Тернопільщини й Івано-Франківщини спільно з батьками переглянули лялькову виставу «Зачарована рукавичка».

Окрім українських дипломатів, традиційно взяли участь іноземні представники — члени Дипломатичного клубу Львова: керівники і співробітники Генеральних консульств Польщі та Чехії, Австрії, Бельгії, Болгарії, Білорусі, Бразилії, Грузії, Ізраїлю, Казахстану, Кореї, Латвії, Литви, Молдови, Нідерландів, Німеччини, Угорщини та Франції.

Також долучились до ініціативи: Генеральне консульство Угорщини в Ужгороді, почесні консульства Угорщини в Івано-Франківську та Тернополі, МГО «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхва».

Традиційно урочистості проведено у готелі «Супутник», за сприяння співорганізатора і натхненника цього свята — гендиректора туристичної фірми «Львів-Супутник» і Почесного консула Угорщини у Львові Лариси Малех.

За інформацією МЗС України у Львові, членами Дипломатичного клубу за 8 років проведення благодійних акцій надано допомоги потребуючим дітям Львівщини на суму понад 1 000 000 гривень.

Зокрема, дипломати окрім сімей загиблих українських Героїв допомагали також: Благодійному фонду «Даймо надію», КЗ ЛОР «Роздільський дитячий будинок-інтернат» у с. Старий Розділ Миколаївського району, а також Верхньосиньовидненській спеціальній загальноосвітній школі-інтернату І-ІІ ступенів «Надія», що у Сколівському районі на Львівщині.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині розглянули перспективи розвитку об’єктів відновлювальної енергетики
На Львівщині відзначили працівників поштового зв’язку
Міністерство юстиції інформує про поділ майна колишнього подружжя без звернення до суду
На Львівщині понад 300 атлетів змагаються у чемпіонаті України з тріатлону
Найближчим часом кожна область отримає черговий медичний вантаж, - із селекторної наради з Президент...
Голова Львівської ОДА передав засоби індивідуального захисту медикам Сокальської та Червоноградської...