k2FtbBdWr1

Вихованці «Дивосвіту» – воїнам на Схід

IMG_1199

У Львові півсотні учнів навчально-виховного комплексу 1-го ступеню «Дивосвіт» провели творчу акцію на підтримку воїнів, що приймають участь в операції об’єднаних сил. Діти власноруч випекли декілька десятків кілограмів печива та інших солодощів, а також намалювали листівки та малюнки. Свої подарунки вихованці «Дивосвіту» передали до Львівського зенітного ракетного полку імені Івана Виговського, що у місті Кам’янка-Бузька.

У понеділок 7 коробок з 25 кілограмами солодких і творчих привітань рушили до військовослужбовців цього полку, що наразі виконують завдання по охороні і обороні повітряного простору поблизу Маріуполя. Пані Олена – один з керівників творчого процесу висловлювала сподівання, що подарунки зі Львова встигнуть дістатися до земляків на Схід до Великодня.

«Маємо дзвінок з Маріуполя про отримання безцінних подарунків», – поінформував прес-центр Повітряного командування «Захід» заступник командира частини з морально-психологічного забезпечення підполковник Володимир Рудик. Тож раді повідомити, що посилки дісталися адресатів напрочуд швидко.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: