k2FtbBdWr1

Виїзд групи з надання допомоги та всебічної підтримки демобілізованих учасників АТО, що проживають на території Ременівської сільської ради

SAM_3113

З метою вивчення потреб та надання всебічної підтримки демобілізованим учасникам АТО, 16 лютого 2016 року був здійснений виїзд робочої групи, створеної райдержадміністрацією.

Робоча група у складі директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді О.Кравець, спеціаліста відділу соціальної роботи центру Г.Паньонтко, заступника головного лікаря Кам’янка-Бузької  ЦРЛ О.Волошина, юриста районного військового комісаріату М.Роїк, шкільного психолога Ременівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Великосілківського НВК ЗОЗ І-ІІІ ст. О.Семків, заступника завідучого відділення соціальної допомоги вдома районного територіального центру О. Кузіни та секретаря Ременівського виконавчого комітету О.Паночко відвідали сім’ї демобілізованих учасників антитерористичної операції, що проживають на території Ременівської сільської ради.

Під час візитів обговорювалися питання щодо отримання статусу учасника бойових дій, подальшого працевлаштування, оформлення державних гарантій та соціальних пільг, отримання одноразової  допомоги згідно облас ної програми, надання земельних ділянок під будівництво, садівництво, ведення ОСГ. Також сім’ї отримали консультації щодо оформлення субсидій на житлово-комунальні послуги,  медичного забезпечення воїнів АТО на 2016, отримання послуг з психологічної реабілітації у реабілітаційних установах Одеської, Чернігівської, Київської та Харківської областей  та санаторно-курортного лікування.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: