k2FtbBdWr1

Виїзні комісії з питань легалізації тривають

IMG_20200909_110101

Днями провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Кам’янка-Бузької районної філії Львівського обласного центру зайнятості Б. Лісна взяла участь у виїзній комісії з питань легалізації зайнятості.
Моніторинг офіційного оформлення трудових відносин та виплати гарантованого заробітку проводився на території Добротвірської селищної ради. Під час відвідування суб’єктів господарювання їхню увагу акцентували на відповідальності за порушення норм чинного законодавства, у тому числі у разі використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин.
Кожний працівник повинен усвідомити, що вимагаючи від працедавців офіційне працевлаштування, нарахування та виплату гідної заробітної плати сьогодні, він забезпечує собі соціальні гарантії та пенсію завтра.
Окрім того, до питання легалізації зайнятості відповідально повинні підходити й представники як малого, так і великого бізнесу. Якщо кожний із них буде чітко дотримуватися букви закону про працю, дбатиме про збереження соціального захисту та конституційних прав підлеглих, то проблема зникне сама собою.

IMG_20200909_113938

Кам’янка-Бузька районна філія Львівського ОЦЗ


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: