k2FtbBdWr1

Виконання заходів з підготовки до опалювального сезону 2016-2017 років

DSC03169

8 серпня голова райдержадміністрації Володимир Кирилич провів нараду з питання виконання заходів з підготовки до опалювального сезону 2016-2017 років бюджетної сфери Кам’янка-Бузького району. У нараді взяли участь в.о. головного лікаря ЦРЛ Роман Кучерепа, головний інженер відділу освіти по охороні праці Михайло Владика, виконавчий директор ТзОВ «Галпек» Олексій Винник, головний спеціаліст відділу інфраструктури та житлово-комунального господарства Валентина Славська, головний бухгалтер сектору культури.

Під час наради присутні розглянули питання проведення капітальних та поточних ремонтів на об’єктах освіти, культури та медицини.

Було поінформовано  щодо отримання дозволів на закупівлю дров, вугілля та брикетів. Олексій Винник поінформував про фактичні запаси заготовлених дров – 400 кубічних метрів, вугілля 40 тонн, брикетів 80 тонн, що на даний час становить 40 %.

Зроблено повірку електро- та водолічильників. Обговорилося питання про встановлення лічильників на виході з котельні та вході в об’єкти закладів освіти та медицини, а також вартості 1 Гігакалорії.

Голова райдержадміністрації дав завдання перевірити наявність коштів на встановлення додаткових лічильників, наявність заготовлених дров, вугілля та брикетів на складських площадках.

Володимир Кирилич дав завдання завершити всі роботи з підготовки до опалювального сезону 2016-2017 років – опалювальних об’єктів до 20 жовтня 2016 року, а самих закладів освіти, медицини та культури до 1 вересня. А також надати акти готовності об’єктів до відділу інфраструктури та житлово-комунального господарства.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: