k2FtbBdWr1

ВИМАГАЮЧИ ОФІЦІЙНУ РОБОТУ СЬОГОДНІ, МОЖНА ЗАБЕЗПЕЧИТИ СОБІ СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ ТА ГІДНУ ПЕНСІЮ ЗАВТРА

IMG-730cdb22910b5308d72c9220e942948a-V

Днями заступник директора-начальник відділу організації працевлаштування населення Кам’янка-Бузької районної філії Львівського ОЦЗ Вікторія Сав’як долучилася виїзного заходу місцевої комісії з легалізації зайнятості. Моніторинг офіційного оформлення трудових відносин та гарантованої заробітної плати здійснювався на території Сілецької та Незнанівської сільських рад.

Представники соціальних структур, що входять до складу комісії, неодноразово наголошували, що найефективнішим захистом громадян є їхня правова обізнаність, бо ж кожен, хто працює нелегально, наражає себе на низку небезпек. Серед них: втрата права на соціальний захист, гарантій, передбачених чинним законодавством, а також загроза власному здоров’ю.

Під час візиту до суб’єктів господарювання інспектор Управління Держпраці у Львівський області О. Капець акцентував увагу на відповідальності за порушення правових норм, у тому числі у разі нелегального використання найманої праці.

Громадяни повинні усвідомлювати, що вимагаючи від працедавців офіційну роботу, гідну заробітну плату сьогодні, вони забезпечують собі соціальні гарантії та пенсію завтра.

З не меншою відповідальністю до цього питання повинні підходити й підприємці. Якщо пріоритетом для них буде чітке дотримання законодавства про працю та зацікавленість у соціальному захисті персоналу, то проблема зникне.

Члени комісії переконані, що органи місцевого самоврядування зобов’язані сприяти процесу легалізації трудових відносин мешканців, адже збільшення рівня зайнятості громадян, поліпшення їхнього добробуту напряму впливає на наповнення бюджету та розвиток громади загалом.

Камянка-Бузька районна філія Львівського ОЦЗ


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: