k2FtbBdWr1

Винниківська школа-інтернат отримала понад 50 книг від благодійників

1

Бібліотеку Винниківської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату, в якій навчається 340 дітей, поповнили понад 50-ма україномовними книгами львівських видавців. Благочинну акцію реалізували Благодійний фонд “Феміда” спільно з Львівським обласним відділенням Міжнародного благодійного фонду “Допомога дітям Чорнобиля”.

“Необхідно привчати дітей до читання. Найкраще це робити, пропонуючи їм якісну літературу. Книги, які ми передали, будуть цікаві як малечі, так і підліткам. Вони зможуть ознайомитися з історією Львова і творами українських і польських авторів.

Нам потрібні розумні діти, які можуть самостійно мислити й аналізувати. Тому всім треба докласти максимум зусиль для того, щоби зацікавити їх до читання і починати треба з малого – дати їм що читати”, – зазначив голова БФ “Феміда” Юрій Дмитрук.

Україномовну літературу надав департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської обласної державної адміністрації.

Книги придбали за кошти Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2014-2018 роки.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: