k2FtbBdWr1

Виплата допомог

images

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації поінформувало, що станом на 01.03.14 року призначено  961 допомогу на суму 11230,20 тис. грн. Заборгованість з виплати допомог сім’ям з дітьми, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, відсутня. Загальна кількість отримувачів субсидії в опалювальний період  становить 652, в неопалювальний період – 54. Загальна сума призначеної субсидії становить  160,0 тис. грн.  Заборгованість перед надавачами послуг  становить 206,7 тис. грн.

Проведено виплату щомісячної допомоги 43 особам (середньомісячна кількість отримувачів – 131),  які здійснюють догляд за інвалідом І та ІІ групи внаслідок психічного розладу, на суму 376,6 тис. грн. Виплачено 239 компенсацій непрацюючій особі по догляду за інвалідом І групи та престарілим на суму – 7,1 тис. грн.

 На обліку в управлінні соціального захисту населення  знаходиться 297 громадян, які мають статус потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС.   Фінансування бюджетної програми КПКВК 2501200 „Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” становило 61,7 тис. грн.

           На обліку в ЄДАРП перебуває 670 багатодітних сімей, в яких виховується 1952 дітей. Цьогоріч їм відшкодовано пільги на сплату житлово-комунальних послуг в сумі 132,6 тис. грн. Відшкодовано також пільг, що фінансуються з державного бюджету, на оплату житлово-комунальних послуг на суму 909,0 тис. грн.  Відшкодовано пільг, що фінансуються з місцевого бюджету, на оплату житлово-комунальних послуг на суму 53,4 тис. грн. За пільгове перевезення пасажирів перевізникам відшкодовано 13,0 тис. грн.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Йосиф Ситник пропонує взяти на контроль продаж спиртних напоїв неповнолітнім
Питання речового забезпечення військовослужбовців на Яворівському полігоні командування обіцяє опера...
На виплату соціальної допомоги дітям - сиротам Львівщина отримала 1,4 млн грн субвенції
Мешканці Львова не повинні страждати від безгосподарності і безпорадності міських чиновників, - Воло...
Оголошено земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки разом із водним о...
До 1 жовтня триває прийом заявок на здобуття престижної творчої відзнаки Львівщини